MINISERIÁL ZDARMA

Získejte zdarma praktický seriál
"6 největších chyb při investování a jak se jim vyhnout".
Stačí vyplnit váš email...

Jak ochránit své úspory a dosáhnout 2 – 3x většího majetku...
…ať se děje cokoliv a navíc s nižším rizikem,
než které podstupujete dnes. 

Poznejte zkušenosti a postupy lidí, kteří chytře spoří, bezpečně investují
a šikovně zvětšují svůj majetek, i když ostatní prodělávají.

 Nejspíše vám záleží na vašich penězích. Jinak byste právě nečetli tyto řádky.  

Možná si proto říkáte, co nového se můžete dozvědět na kurzu Jak bezpečně zvětšovat majetek a ochránit své úspory. Vždyť už přece víte, jak se starat o své peníze.

Podobně uvažovali i ti, kteří se kurzu zúčastnili před vámi. Možná vás proto překvapí, co o něm řekli poté, co jej absolvovali:

Z důvodu uvedení citlivých finančních údajů si účastníci nepřáli zveřejnit své jméno a příjmení, nicméně ve všech případech můžeme při osobní návštěvě předložit originál zaslaného hodnocení.

"V minulosti jsme pojištění uzavírali tak, že došel nějaký známý s tím, že „Mám tu pro tebe něco strašně výhodného“. Teď už vím, že kdybych byl mladší, tak bych některé pojištění neuzavíral. Na základě kurzu jsem zrušil jednu nevýhodnou pojistku a druhou jsem upravil. Tušil jsem, že jedna pojistka je špatně nastavená; díky kurzu jsem se konečně rozhodl s tím něco udělat.
Díky zrušené a upravené pojistce jsme za 5 měsíců ušetřili 10 000 Kč, takže investice do kurzu se už dvojnásobně vrátila. Tyto peníze jsme začali pravidelně investovat a tak je zhodnocujeme lépe, než na životní pojistce.
Také jsme se na kurzu dozvěděli informace o 2. pilíři důchodové reformy, na základě kterých jsme se do něj rozhodli vstoupit, protože je pro nás výhodný.“

"Jsme mladí manželé, pracujeme v oblasti IT a letectví a měsíční příjem naší domácnosti je 110 000 Kč. Na kurz jsme se přihlásili s manželkou po letech příležitostného sledování oblasti osobních financí. Kurz nám pomohl utřídit si myšlenky a doplnit bílá místa. Byl to pro nás impuls zastavit se, zrevidovat náš finanční plán a začít více investovat. Pravidelné investice jsme zvažovali už delší dobu, možná bychom se k nim rozhoupali i bez kurzu a možná taky ne. Dozvěděli jsme se, jak funguje 2. pilíř. Vklad do kurzu se nám určitě vrátil, byť efekt pravidelného investování se projeví spíš v letech než v měsících. Kurz hodnotíme jako velmi užitečný, chystáme se jej doporučit známým."

„Je mi 41 let a provozuji internetový eshop s drogistickým zbožím. Před kurzem jsme měli založené všechny možné produkty, které se na trhu nabízejí, protože jsem neměla úplně kapacitu do hloubky všemu porozumět a uvěřila jsem “poradcům”. Delší dobu jsem tušila, že to není zrovna ideální řešení, ale co s tím udělat a jak to napravit, jsem nevěděla.
Díky radám, které jsem získala na kurzu, jsem upravila některé nesmyslné pojistky a chystám se konečně začít investovat. V důchodu se nemůžu a ani nechci spolehnout na stát a musím se o sebe postarat sama – a teď vím, jak na to. Moc mě mrzí, že jsem to odkládala tak dlouho a také to, že jsem takový kurz neabsolvovala před 10 lety. Už jsem mohla být finančně úplně nezávislá.
Hodně jsem se naučila z hraní finanční simulace. Když jsme ji hráli první den, byly moje výsledky jedny z nejhorších, na konci kurzu se výrazně zlepšily. Myslím, že hodně z nás, účastníků, bylo překvapených, kolik zbytečně platíme za špatné pojistky.
Před kurzem jsem váhala, jestli to kurzovné zaplatit nebo ne. Tato oblast je mi hodně cizí a bála jsem se, že to budou vyhozené peníze, protože nebudu vůbec rozumět tomu, co se tam bude dít. Na kurz se ale vztahuje záruka vrácení peněz, tak jsem do toho nakonec šla. Hned na úvod jsme začali hrát hru a po chvíli už mi bylo jasné, že já peníze zpět rozhodně žádat nebudu.
Investice do kurzu se mi velmi rychle vrátila přehodnocením momentální finanční situace, změnou smluv a některých návyků.“

„Je mi 42 let a pracuji jako obchodník ve strojírenské firmě a příjem naší domácnosti je 65 000 Kč měsíčně. Mám penzijní připojištění, stavební spoření. Na důchod jsem si spořil 1 500 Kč měsíčně a myslel si, že to stačí. Na váš kurz jsem se hlásil s obavami, jestli se dozvím ještě něco nového, ale vztahuje se na něj záruka vrácení peněz, tak jsem to zkusil.
První den jsem zjistil, že hodně věcí nevím a že s tím, co dneska spořím, toho budu mít za 20 let málo. Druhý den se mluvilo o investicích a tam jsem pochopil, jak těch mých 1 500 Kč zhodnocovat lépe a za 20 let mít zhruba o 110 000 Kč více. Utratil jsem sice za kurz 5 000 Kč, ale investice nelituji, mnohonásobně se mi vrátí.“

„Jsem student, takže některé věci ještě nemůžu aplikovat v praxi. Kurz mi ale určitě pomohl, více teď těmto věcem rozumím. Zrušil jsem „kapitálovku“, protože jsem zjistil, že je pro mě zbytečné ji platit a za 5 měsíců jsem tak ušetřil 2 000 Kč. Chystám se investovat, taky jsem začal sledovat výdaje, více o penězích přemýšlet, kurz mi celkově změnil přístup k penězům.“

„Cítil jsem, že bych se měl o peníze nějakým způsobem starat, ale chyběla mi koncepce, tah na branku. To se absolvováním kurzu změnilo. Nesmírně mě potěšila jedna věc: zjistil jsem, že se i s normálním platem můžu dostat do finanční nezávislosti. Před tím jsem měl pocit, že to prostě nejde. A v kurzu bylo ukázáno, jakým způsobem toho dosáhnout. V tom vidím největší přínos kurzu.“

„Jsem střední manažer, mám slušný plat 50 000 Kč měsíčně. Mám naspořeno 2,4 mil. Kč a každý měsíc spořím 5 000 Kč do podílových fondů, protože mi je jasné, že bez vlastních peněz to bude v důchodu špatné. Na kurzu jsem se dozvěděl, jak to udělat, abych tam ty peníze za 20 let opravdu měl, abych o ně nepřišel. Abych tam měl minimálně tolik, kolik jsem tam vložil a ideálně aby každý rok rostly více, než inflace.“

Ptáte se, co můžete udělat proto, abyste podobných výsledků dosáhli také? Stačí, když se přihlásíte na kurz Jak bezpečně zvětšovat majetek a ochránit své úspory i vy.

Jak kurz probíhá

Na začátku kurzu absolvujete pod vedením lektora 2hodinovou finanční simulaci FINANČNÍ SVOBODA. Uvidíte, jakého majetku byste dosáhli za 30 let, pokud se budete o své peníze starat tak, jak to děláte dnes.

Na konci kurzu absolvujete simulaci znovu. A díky informacím, které se v průběhu dvou dní dozvíte, dosáhnete s těmi samými penězi 2 – 3x vyššího majetku než na začátku kurzu a to bezpečnější cestou, která funguje, ať se na trzích nebo ve vašem životě stane (téměř) cokoliv.

Hlavní přínosy kurzu - co se na kurzu dozvíte:

 • Jak bezpečně investovat, ať se na trzích děje cokoliv. Ukážeme vám, jak přimícháním akciových investic SNÍŽIT riziko vašeho portfolia a zároveň zvýšit jeho výnosnost.
 • Jak ochránit vaše úspory, aby je neužírala inflace
 • Jak nastavit hypotéku, aby „neškrtila“ váš rodinný rozpočet
 • Které pojištění potřebujete a za které vyhazujete peníze oknem
 • Jak nastavit pojistné částky, abyste za pojistky neplatili zbytečně moc, ale zároveň svůj majetek a své budoucí příjmy neohrožovali podpojištěním
 • Jak s jistotou ochránit své úspory pomocí jednoduché metody, kterou používají i investiční profesionálové
 • Pravdu ohledně 2. pilíře – zjistíte, jestli se ve vašem případě vyplatí vstoupit do 2. pilíře a nebo ne
 • A mnoho dalších praktických, srozumitelných a v praxi vysoce účinných informací z oblasti osobních financí

Termíny a místo konání kurzu

Datum Město Místo konání  
12. - 13. 10. Praha Bude upřesněno.  Přihlásit se

Cena kurzu

V průběhu dvou dnů se dozvíte informace, díky kterým můžete v průběhu 20 až 30 let vydělat stovky tisíc korun navíc. A nyní můžete získat tyto informace za zlomek toho, co vám mohou v budoucnu přinést...

Cena pro dvě osoby: 6 700 Kč vč. DPH, tj. 3 350 Kč za 2 dny školení na osobu
Cena pro jednu osobu: 4 900 Kč vč. DPH za 2 dny školení

Cena kurzu zahrnuje

 • Návod s přesným plánem kroků, které udělat ve vaší vlastní finanční situaci
 • Prezentace z kurzu v tištěné podobě
 • Drobné občerstvení
 • V sobotu večer možnost neformální diskuze s lektory  k tématům, probíraných na kurzu. Zároveň se budete moci zeptat na dotazy týkající se vaší vlastní finanční situace.
 • 14 dní bezplatné telefonické konzultace s Petrem Syrovým

Možná vám přijde cena 5 600 Kč vysoká. Jak jste ale viděli z příběhů účastníků kurzů, investice se vám může vrátit už třeba za 5 měsíců a nebo i dříve. Přesto tu pro vás máme následující garanci:

Garance vrácení peněz

Pokud se vám investice do kurzu nevrátí do 12 měsíců, vrátíme vám peníze… a vy tak za kurz nezaplatíte ani korunu.

A ještě jedna záruka se vztahuje na kurz…

Garance srozumitelnosti a jednoduchosti

Nebudeme vás mořit nudnými přednáškami a slajdy, plných složitých vzorečků. Informace budou srozumitelné, praktické a jednoduše uplatnitelné v praxi. A pokud ne – nebudete informacím rozumět – řeknete nám to a my vám vrátíme peníze, které jste za kurz zaplatili.

„Smekám i před lektory - jsou velmi profesionální a přitom lidští. Nezahrnovali nás záplavou čísel, ale pokud čísla uvedli, jednalo se o naprosto srozumitelné výpočty či tabulky."
- Bára Skálová

"Velmi profesionální a přesto jednoduché vysvětlení."
- Jana Kekrtová

BONUS ZDARMA: Audio kurz Odhalená tajemství rentiérů v hodnotě 1 970 Kč!

Na 8 CD získáte konkrétní a vysoce účinné rady, tipy, postupy a návody, jak se i s platem zaměstnance stát finančně nezávislým, nebýt závislý na nízkém důchodu od státu a nepřijít o životní úroveň, na kterou jste dnes zvyklí.

Součástí kurzu je také přístup do aplikace, díky které do 15 minut jednoduše získáte vlastní finanční plán. Budete tak vědět, na jakou konkrétní pojistnou částku si sjednat pojistku, jak velkou mít finanční rezervu nebo kolik a kam investovat, abyste dosáhli vašich konkrétních cílů, včetně finanční nezávislosti.

Tento bonus v hodnotě 1 970 Kč bude váš – stačí se přihlásit na kurz Jak bezpečně zvětšovat majetek a ochránit své úspory ještě dnes.

| Tisk | Nahoru |